אטרקציות בגליל לקבוצות

לקבוצות המחפשות אטרקציות בגליל המערבי כדאי להכיר את חברת טרק ים אכזיב, המציעה מבחר עשיר של פעילויות מהנות וייחודיות. הפעילויות מיועדות קבוצות קטנות וגדולות מכול גיל לרבות ילדים, נוער ומבוגרים דרך מסגרות משפחתיות, פרטיות, מוסדיות ומסגרות עבודה.

אטרקציות לקבוצות בגליל המערבי
לקבוצות המחפשות אטרקציות בגליל המערבי כדאי להכיר את חברת טרק ים אכזיב,

המציעה מבחר עשיר של פעילויות מהנות וייחודיות. הפעילויות מיועדות קבוצות קטנות וגדולות מכול גיל לרבות ילדים, נוער ומבוגרים דרך מסגרות משפחתיות, פרטיות, מוסדיות ומסגרות עבודה.

הביקוש לאטרקציות ופעילות קבוצתית בצפון
רבים מאיתנו בוחרים לצאת לטיול במסגרת משפחתית מצומצמת או מורחבת, מצטרפים ליום כיף וגיבוש לצוותי עובדים, עם קבוצות חברים ועוד. עבור קבוצות אלו יש צורך לארגן פעילות המספקת ערך מוסף לטיול, שמעלה את סף ההנאה ומעניקה למשתתפים חוויה ייחודית המקרבת ומגבשת אותם. על פי רוב, הביקוש לפעילויות אלו הוא באזורי טבע יפים וירוקים, והמוביל שבהם הוא ללא ספק הגליל שבצפון. זהו חבל הררי הנושק לים עם אוויר צלול ונופים פסטורליים הרחוקים משאון העיר. באזור זה קיימות אטרקציות בגליל לקבוצות ומגוון פעילויות בים וביבשה עם התאמה אישית למאפיינים ולצרכים הייחודים של כל קבוצה.

מגוון אטרקציות ופעילויות
טרק ים אכזיב מציעה מבחר איכותי של אטרקציות לקבוצות בגליל, בים וביבשה. אלו הן אטרקציות שיכירו לכם את שמורת הים אכזיב ואת ראש הנקרה מזוויות שטרם גיליתם. בין היתר, החברה מציעה שייט ייחודי ומהיר במיוחד בסירות טורנדו, שנירקול בלגונות חוף אכזיב או ליד אחד מאיי השמורה, וחתירה בקיאקים זוגיים או בסאפ. בנוסף, תוכלו לצאת לטיול ג'יפים עם מדריך מקומי בשטחי הטבע הקסומים של הגליל המערבי, המשלב משימות ניווט וכתב חידה, או לגלוש סנפלינג ממערת הקשת המפורסמת. עוד ניתן לצאת לטיול אופניים בקבוצה לאורך חופי אכזיב או לטיול למיטיבי לכת באתרים ייחודיים עם הסיפורים, האגדות והשירים המקומיים. יש לציין כי פעילויות אלו עשויות לכלול גם פעילות גיבוש מיוחדת, פריסות שטח, קבלות פנים להתרעננות וארוחות מלאות בטבע.

ימי אירוח, כיף וגיבוש לקבוצות בהתאמה אישית
מלבד אטרקציות ופעילויות בודדות, החברה מתמחה גם בארגון והפקת ימי אירוח, כיף וגיבוש שלמים. הימים מתוכננים בהתאמה מלאה למאפייני וצרכי כול קבוצה, תוך התחשבות בגודלה, בגיל ומין המשתתפים, תחומי עניינם, הגדרות תקציב, לוחות זמנים ומטרת הפעילות. כך למשל, תוכלו לבחור ביום אירוח מלא בחוף אכזיב הכולל פינות מרגוע , מתנפחים על המים, כיבוד קל וארוחות, משחקי חוף ופעילות ימית.

הזמנת פעילויות ואטרקציות לקבוצות בגליל
להזמנת פעילויות ואטרקציות לקבוצות בגליל בהתאמה אישית מלאה, לקבלת סיוע מקצועי ומידע נוסף בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל info@trek-yam.co.il או בטלפון 04-9823671.

אטרקציות בצפון לקבוצות

החברה המובילה והמוערכת טרק ים אכזיב מציעה מבחר איכותי של אטרקציות בצפון לקבוצות. מדובר בפעילויות נפרדות או בימי כיף שלמים המתאימים למגוון סוגי קבוצות בכול קנה מידה, לרבות קבוצות של בני משפחה, חברים, ועדי עובדים, לימי כיף וגיבוש של ארגונים וחברות, לקבוצות בית ספר וקייטנות. האטרקציות מופעלות על ידי צוות מנוסה ואדיב,  וכוללות פעילויות ימיות ושטח מהנות ומאתגרות כגון שייט בסירות טורנדו, חתירת קיאקים וסאפ, טיולי ג'יפים ואופניים, סיורי שטח מודרכים, גלישות סנפלינג וימי אירוח.

אטרקציות בצפון

אם אתם מחפשים אטרקציות בצפון כדאי שתכירו את חברת טרק ים אכזיב המהווה מרכז לספורט ימי ותיירות, ומתמחה בהפקת וארגון מגוון פעילויות שטח ופעילויות ימיות מהנות ואיכותיות. אלו הם אטרקציות וטיולים בצפון שמתאימים למשפחות, זוגות, קבוצות חברים, ועדי עובדים, בתי ספר, קייטנות, חברות וארגונים עסקיים וציבוריים, וזאת עבור ימי כיף וגיבוש ולמעוניינים בנופש פעיל או בארגון והפקת אירועים.