אטרקציות לקבוצות בגליל המערבי
לקבוצות המחפשות אטרקציות בגליל המערבי כדאי להכיר את חברת טרק ים אכזיב,

המציעה מבחר עשיר של פעילויות מהנות וייחודיות. הפעילויות מיועדות קבוצות קטנות וגדולות מכול גיל לרבות ילדים, נוער ומבוגרים דרך מסגרות משפחתיות, פרטיות, מוסדיות ומסגרות עבודה.

הביקוש לאטרקציות ופעילות קבוצתית בצפון
רבים מאיתנו בוחרים לצאת לטיול במסגרת משפחתית מצומצמת או מורחבת, מצטרפים ליום כיף וגיבוש לצוותי עובדים, עם קבוצות חברים ועוד. עבור קבוצות אלו יש צורך לארגן פעילות המספקת ערך מוסף לטיול, שמעלה את סף ההנאה ומעניקה למשתתפים חוויה ייחודית המקרבת ומגבשת אותם. על פי רוב, הביקוש לפעילויות אלו הוא באזורי טבע יפים וירוקים, והמוביל שבהם הוא ללא ספק הגליל שבצפון. זהו חבל הררי הנושק לים עם אוויר צלול ונופים פסטורליים הרחוקים משאון העיר. באזור זה קיימות אטרקציות בגליל לקבוצות ומגוון פעילויות בים וביבשה עם התאמה אישית למאפיינים ולצרכים הייחודים של כל קבוצה.

מגוון אטרקציות ופעילויות
טרק ים אכזיב מציעה מבחר איכותי של אטרקציות לקבוצות בגליל, בים וביבשה. אלו הן אטרקציות שיכירו לכם את שמורת הים אכזיב ואת ראש הנקרה מזוויות שטרם גיליתם. בין היתר, החברה מציעה שייט ייחודי ומהיר במיוחד בסירות טורנדו, שנירקול בלגונות חוף אכזיב או ליד אחד מאיי השמורה, וחתירה בקיאקים זוגיים או בסאפ. בנוסף, תוכלו לצאת לטיול ג'יפים עם מדריך מקומי בשטחי הטבע הקסומים של הגליל המערבי, המשלב משימות ניווט וכתב חידה, או לגלוש סנפלינג ממערת הקשת המפורסמת. עוד ניתן לצאת לטיול אופניים בקבוצה לאורך חופי אכזיב או לטיול למיטיבי לכת באתרים ייחודיים עם הסיפורים, האגדות והשירים המקומיים. יש לציין כי פעילויות אלו עשויות לכלול גם פעילות גיבוש מיוחדת, פריסות שטח, קבלות פנים להתרעננות וארוחות מלאות בטבע.

ימי אירוח, כיף וגיבוש לקבוצות בהתאמה אישית
מלבד אטרקציות ופעילויות בודדות, החברה מתמחה גם בארגון והפקת ימי אירוח, כיף וגיבוש שלמים. הימים מתוכננים בהתאמה מלאה למאפייני וצרכי כול קבוצה, תוך התחשבות בגודלה, בגיל ומין המשתתפים, תחומי עניינם, הגדרות תקציב, לוחות זמנים ומטרת הפעילות. כך למשל, תוכלו לבחור ביום אירוח מלא בחוף אכזיב הכולל פינות מרגוע , מתנפחים על המים, כיבוד קל וארוחות, משחקי חוף ופעילות ימית.

הזמנת פעילויות ואטרקציות לקבוצות בגליל
להזמנת פעילויות ואטרקציות לקבוצות בגליל בהתאמה אישית מלאה, לקבלת סיוע מקצועי ומידע נוסף בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671.