אטרקציות בצפון בפסח

מחפשים אטרקציות בצפון בחול המועד פסח? כדאי שתכירו את האטרקציות שלנו בחברת טרק ים אכזיב, המוצעות בגליל המערבי ובחופי ים אכזיב וראש הנקרה. מדובר במגוון אטרקציות מהנות ומיוחדות המתאימות לכול גיל והינן אידיאליות לבילוי משפחתי איכותי ובלתי נשכח.

לגלות אטרקציות בצפון בפסח
מחפשים אטרקציות בצפון בחול המועד פסח? כדאי שתכירו את האטרקציות שלנו בחברת טרק ים אכזיב, המוצעות בגליל המערבי ובחופי ים אכזיב וראש הנקרה. מדובר במגוון אטרקציות מהנות ומיוחדות המתאימות לכול גיל והינן אידיאליות לבילוי משפחתי איכותי ובלתי נשכח.

הזמן האידיאלי לבלות בצפון
חג הפסח מגיע אלינו ביחד עם עונת האביב, כשהאוויר מתחיל להתחמם וניתן להתחיל להשיל שכבות בגדים ליהנות מחומה של השמש. בעונה זו הצפון המוריק מתמלא גם בפריחה מרהיבה ומשכרת חושים בצבעיה וניחוחותיה. על כן, עבור אנשים רבים הגליל המערבי שגולש לים מהווה יעד נופש וטיול אידיאלי לחופשת הפסח. יחד עם זאת, על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל של חופשה גלילית עם משפחה או חברים, יש לשלבה בפעילויות ואטרקציות איכותיות המתאימות לכול המשפחה.

מגוון איכותי, ייחודי ומהנה של אטרקציות
מרכז התיירות והספורט הימי טרק ים אכזיב שוכן בשמורת טבע אכזיב על מפרציה הטבעיים, אייה הקטנים והים הצלול העשיר בדגה. ממקום זה אנו מפעילים מגוון פעילויות ואטרקציות בים וביבשה המתאימות לזוגות, משפחות, קבוצות וקייטנות. בין היתר, אנו מציעים אטרקציות לפסח בצפון מהרשימה הבאה:

אטרקציות רטובות בים – יש לנו אטרקציות רטובות, מהנות ומרתקות הכוללות שייט חווייתי ומהיר בסירות טורנדו שייקחו אתכם לטיול ימי ליד חופי אכזיב, עם תצפית מרהיבה על תופעת הטבע הייחודית של מערות ראש הנקרה. כמו כן, תוכלו לחתור בסירות קיאק זוגיות המוצעות להשכרה על בסיס שעתי או יומי, כולל סיורים מודרכים בקבוצות עם כניסה לתוך מערות ראש הנקרה ושנירקול ליד אחד מאיי השמורה. בנוסף, חברתנו מפעילה את מועדון סאפ אכזיב ומועדון הצלילה הצפוני, ואף עורכת אירועי חוף מיוחדים הכוללים מתנפחים על המים ומשחקי חוף.
אטרקציות טבע בשטח – מלבד אטרקציות ימיות, חברתנו מתמחה גם בטיולי שטח איכותיים בגליל המערבי המסופקים במגוון מסלולים באורכים עם הדרכה מקצועית של בני המקום, בתוספת כיבוד קל ופריסות שטח. בין היתר, תוכלו לצאת עימנו לטיולי ג'יפים לאתרים ייחודים ומרהיבים כמו מצודת סורסוק או האגם הנסתר. אנו גם מציעים טיולים למיטיבי לכת במסלולים מרהיבים שיאפשרו לכם ליהנות ממלוא פריחת ותפארת האביב בצפון. מעבר לכך, תוכלו לצאת לטיולי אופניים לאורך חופי אכזיב ואף ליהנות מחוויית סנפלינג מרגשת במערת הקשת, הנחשבת לאחד מאתרי הגלישה היפים בישראל.

הזמנת אטרקציות בצפון בפסח
להזמנת אטרקציות בצפון בפסח ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל info@trek-yam.co.il או בטלפון 04-9823671.

אטרקציות בצפון לקבוצות

החברה המובילה והמוערכת טרק ים אכזיב מציעה מבחר איכותי של אטרקציות בצפון לקבוצות. מדובר בפעילויות נפרדות או בימי כיף שלמים המתאימים למגוון סוגי קבוצות בכול קנה מידה, לרבות קבוצות של בני משפחה, חברים, ועדי עובדים, לימי כיף וגיבוש של ארגונים וחברות, לקבוצות בית ספר וקייטנות. האטרקציות מופעלות על ידי צוות מנוסה ואדיב,  וכוללות פעילויות ימיות ושטח מהנות ומאתגרות כגון שייט בסירות טורנדו, חתירת קיאקים וסאפ, טיולי ג'יפים ואופניים, סיורי שטח מודרכים, גלישות סנפלינג וימי אירוח.

אטרקציות בצפון

אם אתם מחפשים אטרקציות בצפון כדאי שתכירו את חברת טרק ים אכזיב המהווה מרכז לספורט ימי ותיירות, ומתמחה בהפקת וארגון מגוון פעילויות שטח ופעילויות ימיות מהנות ואיכותיות. אלו הם אטרקציות וטיולים בצפון שמתאימים למשפחות, זוגות, קבוצות חברים, ועדי עובדים, בתי ספר, קייטנות, חברות וארגונים עסקיים וציבוריים, וזאת עבור ימי כיף וגיבוש ולמעוניינים בנופש פעיל או בארגון והפקת אירועים.