יש גם אטרקציות זולות בצפון
לאור סדר היום הדחוס והלחוץ של העידן המודרני אנו חשים צורך עז לנפוש, לנוח וליהנות מפעילות בטבע ששוברת את השגרה. לכן אנשים רבים בוחרים לצאת לבילוי של סופשבוע או חופשת חג בצפון, ולשלב בחופשתם מגוון פעילויות ואטרקציות המתאימות למשפחות, זוגות וקבוצות. יחד עם זאת, לאף אחד אין תקציב בלתי מוגבל לחופשה בצפון ועל מנת ליהנות מנופש פעיל מבלי להיכנס לחובות יש צורך לאתר אטרקציות זולות בצפון. חברת טרק אכזיב ים מציעה שלל פעילויות בים וביבשה עבור מחירים סבירים בהחלט המתאימים לכול כיס.

מגוון אטרקציות איכותיות במחירים נוחים
עם טרק ים אכזיב כל אחד יכול לאתר אטרקציות זולות בצפון המתאימות להגדרת התקציב שלו, מבלי לוותר על ייחוד ואיכות הפעילויות. לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

שייט בסירות טורנדו מהירות – זוהי חוויה ייחודית של שייט מהיר בסירות טורנדו לאתרים ימיים מרהיבים, כדוגמת ראש הנקרה, שמורת הטבע הימית של אכזיב ואיי אכזיב.
חתירה בקיאקים זוגיים – הקיאקים מוצעים להשכרה על בסיס שעתי ויומי, וכוללים תדריך קצר ואפשרות לשייט קבוצתי מודרך בתוך מערות ראש הנקרה ולאורך חופי שמורת אכזיב.
שנרקול בשמורה ימית – מסופק עם ציוד מלא ואפשרי כחלק משייט סירות טורנדו או קיאק.
חתירה בסאפ – חוויית החתירה בסאפ הפכה לספורט ימי מבוקש בשנים האחרונות. היא מתאימה למתחילים, למתקדמים ולמעוניינים בחוויית פיטנאס סאפ ויוגה סאפ.
סנפלינג במערת קשת – אתר גלישת סנפלינג מהיפים והמפורסמים בישראל, השוכן במערה עצומה שבהרי הגליל העליון. מדובר במערה שקרסה בעבר וממנה נותרה קשת גדולה התלויה על פי תהום.
טיולי ג'יפים בגליל המערבי – מוצעים בליווי מדריכים מקומיים ועם אפשרות לנהיגה עצמית. הטיולים ייקחו אתכם לאתרי טבע קסומים ומיוחדים בגליל המערבי.
אטרקציות נוספות – יש לטרק ים אכזיב עוד מגוון אטרקציות ופעילויות נוספות בצפון, המוצעות עבור מחירים זולים, כדוגמת טיולי אופניים, טיול מודרך בגליל וימי כיף בחוף אכזיב עם משחקי חוף ומתנפחי מים.

הזמנת אטרקציות זולות בצפון
להזמנת אטרקציות זולות בצפון ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671.