אטרקציות באכזיב

חוף אכזיב שבגליל המערבי הינו אחד החופים היפים והמרתקים בישראל. ממש כאן, על שפת הים בחוף אכזיב, בסמוך לשמורת הטבע הכי יפה בישראל נמצאת חברת טרק ים, מרכז תיירות וספורט ימי המציעה מגוון רחב של אטרקציות מים בחוף אכזיב לזוגות משפחות עם ילדים וקבוצות. מבין שלל האטרקציות באכזיב והספורט הימי שמציעה חברת טרק ים היא הסיור הימי המרתק בשמורת הטבע הימית ולראש הנקרה. השייט האתגרי יוצא על גבי סירות טורנדו בעלות מנועים רבי עוצמה, המספקים חוויית ספרו ימי ואדרנלין שלא קיים בשום אטרקציה אחרת בצפון.

אטרקציות לילדים באכזיב

משפחות עם ילדים מגיעים לאכזיב ולסביבה מוזמנים בהחלט לצאת לשייט סירות הטורנדו מאחר והפעילות והאטרקציה הימית באכזיב מתאימה גם לילדים ואף מומלצת ביותר מהסיבה הפשוטה, שמעבר לשייט האתגרי בסירות הטורנדו המהירות, טרק ים אכזיב מעבירה הדרכה מרתקת במהלך שייט הטורנדו ולכל אורכו של הסיור הימי. תוכלו להעשיר את הידע אודות שמורת הטבע וסביבתה, החוקים שלה וגבולותיה. בנוסף תקבלו תצפית מרתקת כחלק בלתי נפרדת מהאטרקציה באכזיב על מצוק ראש הנקרה מהצד של הים, מדינת אכזיב אשר שימשה כעיר נמל כנענית קדומה וכמובן על חופי לבנון.

בנוסף לפעילות שייט סירות הטורנדו תוכלו לצאת עם הילדים לשייט קיאקים מודרך בשמורת הטבע אכזיב וראש הנקרה. לטיולי השייט יוצאים על גבי קיאקים זוגיים ומתאים לילדים מגיל 10 ומעלה. אל הטיול המרתק יוצאים מלגונות אכזיב אל מדינת אלי אביבי הקסומה או אל אי האהבה. המסלול המרתק הנוסף שאנו מציעים כאטרקציה לילדים באכזיב הוא השייט קיאקים לראש הנקרה ואל תוך המערות. זמן הפעילות אורך כשעתיים ומלווה ע"י מדריך מצוות טרק ים אכזיב.

הזמנת אטרקציות לילדים באכזיב

להזמנת אטרקציות לילדים באכזיב ולקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671