אירועי חברה

מרכז התיירות ומועדון הספורט הימי 'טרק ים אכזיב' נמצא בסמוך לשמורת הטבע מהיפות בישראל, שמורת הטבע אכזיב.
אנו מזמינים אתכם להיות האורחים שלנו ב'מועדון טרק ים אכזיב' עם התפאורה הצנועה והאותנטית של הטבע לאירועי יום וערבי חברה הנמשכים אל תוך השקיעה, באווירה מיוחדת ושונה.

במתחם 'מועדון טרק ים אכזיב' ובגן הטבעי תמצאו דשא רחב ידיים ובמרכזו איזור ישיבה מוצל, פינות ישיבה אלטרנטיביות תחת עץ שקמה עתיק, בר אלכוהול, מוסיקת רקע, מתחם ישיבה סביב מדורה, שירותים וחנייה לרכבים ואוטובוסים.

בימי כיף וגיבוש ובאירועי חברה פעילים, מתחם המועדון שטיפחנו מהווה מקום מרכזי להתכנסות, אירוח קולינארי, לפעילויות תוכן וסדנאות וכמובן כמתחם אירוח מרכזי מושלם ליציאה לכל החוויות והפעילויות. השוהים במתחם בין הפעילויות מוזמנים להשתמש בשירותיו לאורך יום הפעילות: בר שתייה, שירותים, פריסות רענון, פינות ישיבה מוצלות ועוד.

כחלק מחוויית האירוח המגבש, נשמח להציע את שירותי העיצוב שלנו ו"לצבוע" את מקום האירוח בצבעי המותג של החברה, וליצור סביבת אירוח צבעונית ושמחה. כמו כן, נוכל להציע לכם גם הפעלות Out-Door Training) ODT) שיועברו על ידי צוות מתפעלים מנוסה ויוציאו אתכם מאיזור הנוחות, יתרגלו עבודת צוות ויחזקו את תחושת ה"ביחד" של כלל המשתתפים.