כמה המלצות על טיולים שלנו באזור נהריה

חברתנו מציעה קשת רחבה של פעילויות ואפשרויות בנהריה, החל בפעילויות ספורט ימי, דרך טיולי שטח, הפקת אירועים, ימי גיבוש וכיף למשפחות, קבוצות ועובדים, ימים למוסדות חינוך ועוד. אחד ההתמחויות שלנו היא כאמור טיולים באזור נהריה ולכן נביא לפניכם כמה המלצות עליהם.

ההמלצה הראשונה שלנו היא על טיולי אופניים שמתאימים לקבוצות ולמשפחות. מדובר בטיולים העוברים לאורך חופי ראש הנקרה ואכזיב בינות לשבילי פרדסים ומטעים, כאשר ניתן לשלב נקודות תצפית. ההמלצה השנייה היא על טיולים על ג'יפים ורכבי שטח שייקחו אתכם אל מקומות נהדרים באזור כך לדוגמא, עם הג'יפים ניתן להגיע לנחל געתון, למצודת סורסוק ולאגם הנעלם, כאשר המדריכים שלנו מלווים אתכם כל הדרך ודואגים להרבה עניין מדובר בטיולים באורכים שונים עם חוויית שטח אתגרית, המשולבת עם תצפית והפסקה קלה על כוס קפה משובח בשטח או אבטיח צונן בעונה החמה. יש לציין כי קבוצות יכולות לשלב גם משימות ניווט וכתבי חידה בטיולים, וכן ארוחת צהרים בטבע וקבלות פנים. ההמלצה השלישית שלנו היא שייט בסירות טורנדו

להזמנת טיולים באזור נהריה ולקבלת הכוונה וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671.