הצעה ליום כיף #3​

קבלת פנים בלגונות הקסומות של אכזיב

ניפגש בשמורת הטבע באכזיב ושם יחכה לכם מתחם הצללה פרטי, משחקי חוף ומים קרים וקבלת פנים הכוללת פירות העונה שתייה קלה, שתייה חמה, מאפים מתוקים ומלוחים וקרטיבים.

שייט סירות טורנדו וסיור ימי מרתק לראש הנקרה

נצא לחוויית שייט נדירה בסירות טורנדו מהירות אל ראש הנקרה והמצוק הגדול, שם נוכל לראות את תופעת הטבע המיוחדת הזו – מהצד של הים! את השייט הפסטורלי של כל אורכו זוויות נוף לא שגרתיות יעביר איש צוות מיומן ואדיב, בלב ליבה של שמורת הטבע הימית היפה והגדולה בישראל, שמורת אכזיב וראש הנקרה.

בסירה מקום ל-10 משתתפים + משיט מצוות טרק ים אכזיב
על חוף הים : פינת מרגוע הכוללת הצללה, כסאות, משחקי חוף ומים קרים.

ים של חוויות על שפת הים

ניתן לשלב פעילויות נוספת לקבוצות המגיעות להתארח בחוף הים
עמדה לחתירת סאפים לשימוש עצמי לחוויה בשמורת טבע מרתקת ויפיפייה.
עמדת קיאקים לחתירה חופשית בשמורת בטבע ובשמורה הימית.

סקירה מרתקת ! מה קורה גבול הצפון ?

סקירה ותצפית מרתקת ממקור ראשון – ארגוני הטרור ומבריחי הסמים בגבול חיזבאללה. הזדמנות נדירה לשמוע ממקור ראשון : מה באמת קורה בגבול הצפון?

נצא לנקודת תצפית וסקירה מרתקת מרכס אדמית אל עבר הים והגליל המערבי. במהלך הסקירה נתמקד בארגוני הטרור והסמים, אירועים ביטחוניים שקרו על הגבול, וההשלכות על גבול הצפון, ומדינת ישראל. את ההדרכה יעביר י' (איש ביון לשעבר ואל"מ במיל') בעל ניסיון מבצעי עשיר בארץ ובעולם, אשר פיקד על יחידות טקטיות מבצעיות ומודיעיניות מיוחדות בעולם בתחום לוחמה בטרור אבטחה וסמים.

אירוח במתחם טרק ים אכזיב וארוחת צהריים גלילית

עם שובכם מקו הגבול נעמיד לרשותכם מתחם פרטי יפהפה, הכולל: הצללה ודשא רחב ידיים, פינות ישיבה מגוונות, מוסיקת רקע, שירותים , חנייה לרכבים ואוטובוסים.
לאחר שהתיישבתם, הגיע זמנכם להתפנק: הארוחה תכלול שתייה קלה, מבחר סלטים ומגוון מנות עיקריות ותוספות לבחירתכם. 

ההצעה בעבור מינימום של 50 משתתפים