הצעה ליום כיף #3​

ארוחת בוקר ב'מועדון טרק ים אכזיב'

אנו מזמינים אותכם לארוחת בוקר קלה במתחם 'טרק ים אכזיב' כאן תמצאו: עץ שקמה מפואר ודשא מטופח רחב ידיים ובמרכזו מתחם ישיבה מוצל, פינות ישיבה מגוונות תחת דק מוצל ועץ שקמה עתיק (מחצלות, פוטונים, ישיבה אלטרנטיבית, שולחנות קק"ל, שולחנות וכסאות בר). במקום מוסיקת רקע נעימה, שירותים וחנייה לרכבים ואוטובוסים.
ארוחת הבוקר כוללת: שתייה קלה, שתייה חמה וכריכים לבחירתכם.

שייט סירות טורנדו וסיור ימי מרתק לראש הנקרה

נצא לחוויית שייט נדירה בסירות טורנדו מהירות אל ראש הנקרה והמצוק הגדול, שם נוכל לראות את תופעת הטבע המיוחדת הזו – מהצד של הים! את השייט הפסטורלי של כל אורכו זוויות נוף לא שגרתיות יעביר איש צוות מיומן ואדיב, בלב ליבה של שמורת הטבע הימית היפה והגדולה בישראל, שמורת אכזיב וראש הנקרה.

משך הפעילות לכל סבב סירה – כחצי שעה.
בסירה מקום ל-10 משתתפים + משיט מצוות טרק ים אכזיב
על חוף הים : פינת מרגוע הכוללת הצללה, כסאות, משחקי חוף ומים קרים.

סקירה מרתקת: טרור סמים ופוליטיקה בגבול לבנון

סקירה ותצפית מרתקת ממקור ראשון – ארגוני הטרור ומבריחי הסמים בגבול חיזבאללה. הזדמנות נדירה לשמוע ממקור ראשון : מה באמת קורה בגבול הצפון?

נצא לנקודת תצפית וסקירה מרתקת מרכס אדמית אל עבר הים והגליל המערבי. במהלך הסקירה נתמקד בארגוני הטרור והסמים, אירועים ביטחוניים שקרו על הגבול, וההשלכות על גבול הצפון, ומדינת ישראל. את ההדרכה יעביר י' (איש ביון לשעבר ואל"מ במיל') בעל ניסיון מבצעי עשיר בארץ ובעולם, אשר פיקד על יחידות טקטיות מבצעיות ומודיעיניות מיוחדות בעולם בתחום לוחמה בטרור אבטחה וסמים.

אירוח וארוחת צהריים ב'מועדון טרק ים אכזיב'

עם שובכם מקו הגבול נעמיד לרשותכם מתחם פרטי יפהפה, הכולל: הצללה ודשא רחב ידיים, פינות ישיבה מגוונות, מוסיקת רקע, שירותים , חנייה לרכבים ואוטובוסים.
לאחר שהתיישבתם, הגיע זמנכם להתפנק: הארוחה תכלול שתייה קלה, חמה, מבחר סלטים ומגוון מנות עיקריות ותוספות לבחירתכם.טרו