איך בוחרים אטרקציות בנהריה

כאמור, יש המון אטרקציות בנהריה שמתאימות לקהלים שונים ולמטרות מגוונות. על מנת לבחור נכון ולתת לכולם חוויה נהדרת, יש לשים לב לפרמטרים כמו גילאי משתתפים, כמות משתתפים, מסגרת הפעילות, תחומי עניין, מהן המטרות שרוצים להשיג. לאחר שיש לכם את ההגדרות הבסיסיות אנו ממליצים לפנות אלינו בטרק ים, כדי שנוכל לספר לכם על אטרקציות באזור נהריה שיכולות להתאים לכם. במידת הצורך גם נדאג לארגן עבורכם את הפעילות ואפילו את היום כולו ואת האירוע עצמו – אם מתוכנן אירוע כלשהו. יש לנו המון ניסיון בהפקת פעילויות בשטח, על החוף ובים, וגם את כל הכלים והציוד הדרוש כמו ג'יפים, אופניים, ציוד צלילה ושנרקול, סירות טורנדו, קיאקים, סאפים, וכמובן מדריכים מנוסים שיהפכו את הפעילויות למרתקות ובטוחות.

אז מה אפשר לעשות בנהריה?

כפי שאמרנו, הדבר תלוי לחלוטין בכם. כך למשל, משפחה שנוסעת אל העיר הצפונית לבילוי ולינה של סוף שבוע, יכולה להביא את הילדים לראש הנקרה. שם ממתין לכם הרכבל המפורסם, הנקרות המרהיבות, שייט סירות שאנו מוציאים הכולל תצפית על המערות, שייט אל אחד מחופי אכזיב איתנו ושנרקול במים, שיעורי סאפ עם המדריכים שלנו, ועוד. כמו כן, אפשר פשוט לבלות בעיר עצמה שהיא נעימה מאוד ומסבירה פניה לתייר, לסייר ברחוב הגעתון שוקק החנויות, לרבוץ על החוף, להיכנס לאחד הקניונים, לצפות בסרט וכדומה. כמובן שאנו ממליצים לנצל את הזמן בשביל להזיז את הגוף וליהנות מהטבע המרשים של האזור, בין אם מדובר בנחל הגעתון, נחל כזיב ועין חרדלית, האגם הנעלם, מבצר מונפורט, מצודת סורסוק, ועוד המון נקודות יפהפיות.

פנו אלינו

להזמנת פעילויות ואטרקציות באזור נהריה והסביבה, ולקבלת הכוונה וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671.