אטרקציות וטיולים עם חברתנו

למי שמחפש אטרקציות וטיולים בשטח המשלבים הרבה התרגשות ועניין, חברתנו מציעה מגוון אפשרויות נהדרות. אנו לוקחים אתכם אל המקומות היפים ביותר בגליל המערבי באמצעות טיולי ג'יפים, אופניים והליכה, המשלבים בין היתר גלישת סנפלינג, פריסות בשטח והדרכה מקצועית. מבין שורה ארוכה של אטרקציות מומלצות בגליל המערבי ניתן לציין למשל את מערת קשת שהיא מאתרי הסנפלינג המובילים בארץ ונבצע בה גלישה שאינה מצריכה ניסיון מוקדם. עוד אפשרות היא לצרת לטיול ג'יפים אל מצודת סורסוק שהייתה פעם לצד יישוב חקלאי בנחל געתון, עוד מימי ממלכת ישראל ועד לתקופת העותמאנים. מדובר בטיול העובר בין פינות חמד מופלאות של הטבע.

כמובן שאי אפשר לדבר על אטרקציות וטיולים בגליל המערבי מבלי להזכיר את כל הפעילויות המתקיימות בים. אכן, בגליל המערבי יש המון מה לעשות ומה לראות, אבל לפחות מבחינתנו גולת הכותרת היא רצועת החוף המטופחת והרחבה, ובעיקר ראש הנקרה ושמורת אכזיב. החוף היפהפה מאופיין ב- 5 איים קטנים ומפרצונים טבעיים, ביניהם צומחים צמחים מיוחדים, צבי ים מטילים ושלל דגים שוחים במים. אז למי שמחפש טיולים ואטרקציות בגליל המערבי חברתנו מציעה מגוון פעילויות, כמו שייט מהיר על סירות טורנדו שממנו תצפו במצוק ראש הנקרה, וגם לשנרקל ליד אחד מחמשת האיים. בנוסף, אפשר לצאת לשייט שליו על קיאקים לאורך חופי שמורת אכזיב המרהיבים. מלבד זאת אנו מציעים עוד שלל אטרקציות בים כמו צלילות, חתירת סאפ ואף פעילויות מגניבות לילדים

פנו אלינו

להזמנת אטרקציות וטיולים בגליל מערבי ולקבלת עוד מידע בנושא, השאירו פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671.