קשת רחבה של אפשרויות

כאשר תפנו אלינו להפקת ימי גיבוש וכיף בצפון נעבור אתכם על כל הצרכים המיוחדים: כמה אנשים מונה הקבוצה, באילו גילאים, מהם תחומי העניין, מה המטרות שאתם מעוניינים להשיג וכדומה. לאחר החשיבה המקדימה נדרג להתאים, לארגן ולהפיק את הפעילויות המתאימות ביותר, שיכולות להיות למשל טיולי שטח בג'יפים, באופניים וברגל, כתבי חידה וניווט בשטח, סנפלינג, ספורט ימי כמו שייט קיאקים ובסירות טורנדו, ועוד. אנו יודעים להעניק ערך מוסף ייחודי עבור ימי כיף וגיבוש בצפון, אשר יכולים לשלב מצד אחד פעילויות מאתגרות ומגבשות, ומצד שני הרבה הנאה ושלווה בטבע. עימנו תוכלו לסיורים מיוחדים בים וביבשה, להיפגש עם דמויות מרתקות, וליהנות מהפקה מלאה בהתאמה אישית של יום הכיף והגיבוש.

חוויה איכותית ושלמה

חברתנו מתמחה בהפקה והפעלה של ימי גיבוש לעובדים בצפון ולקבוצות מכל סוג. אנו יודעים שלקראת היום הזה ישנה התרגשות רבה ושאנו חייבים לספק חוויה מושלמת. על כן, אנו עושים הכל כדי שהצוות המקצועי, האדיב והמסור שהכשרנו ילווה אתכם וייתן את המענה הטוב ביותר בכל מקום, אתר ופעילות. בין אם מדובר בשייט בסירות טורנדו מרתק, שנירקולים באיי אכזיב, טיולי רייזרים, בסנפלינג במערת קשת, או פשוט בטיול אופניים בין הפרדסים, אנו נדאג לכך שהחוויה תהיה נהדרת, לרבות קבלות פנים, ארוחות מיוחדות, קפה או אבטיח צונן בשטח, הסברים מרתקים ממדריכים מיומנים, ועוד המון אפשרויות של בילוי והנאה לבחירתכם.

להזמנת ימי גיבוש וכיף בצפון ולקבלת הכוונה וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671.