מטרות שונות לימי כיף

כאשר מארגנים ימי כיף וגיבוש לעובדים יכולות להיות מספר מטרות המשולבות זו בזו. כך לדוגמא, ייתכן שהמטרה הראשית תהיה לחזק את הקשרים ואת שיתוף הפעולה בין עובדים למנהלים, בין צוותים, בין מחלקות וכדומה. מטרה מרכזית שנייה היא להעניק לעובדים יום של מנוחה ופינוק המאפשר להם להכיר זה את זה בסביבה שונה מהמוכר. עוד מטרה אפשרית היא לחזק כישורים ויכולות, למשל של צוותי מנהלים, של ראשי מחלקות ושל העובדים עצמם, בין אם מדובר ביכולות מנהיגות, הובלה, אינטליגנציה רגשית וכדומה. ולא פחות חשוב, המטרה היא להראות לעובדים שהחברה חושבת עליהם, מעריכה אותם ומשקיעה בהם, שכן עובד המבין זאת הוא גם עובד מרוצה ונאמן לחברה, אשר רוצה לתת בתמורה את מיטבו.

התאמה של היום למטרות שלכם

בין אם יש לכם מטרה מרכזית אחת עבור ימי כיף לעובדים ובין אם מדובר בכמה מטרות משולבות, אנו נדאג להתאים, לארגן, להפיק ולהפעיל את היום בדיוק לפי הדרישות. כמו כן, תוכלו להסתייע בצוות המקצועי שלנו שמחזיק בניסיון רב בנושא, על מנת להתייעץ אודות בחירת הפעילויות ושילובן לאורך היום. אנו יכולים להפיק ימי כיף וגיבוש במנעד רחב מאוד של אפשרויות. כך לדוגמא, אפשר להעביר יום כיף מלא על חוף ים מהיפים בישראל של שמורת אכזיב, כאשר אנו משלבים בין אטרקציות ופעילויות ימיות מסעירות, לבין פינוקים על החוף. כמו כן, ניתן לשלב ביום הזה סיורי קיאקים אל איי אכזיב, שייט מלהיב בסירות טורנדו מהירות, שנורקלינג ליד האיים, וגם טיולי ג'יפים, טרקטורונים, רייזרים, משימות ניווט, כתבי חידה, טיולי אופניים, ועוד היד נטויה.

להזמנת יום כיף וגיבוש לעובדים ולקבלת הכוונה וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל [email protected] או בטלפון 04-9823671.