ימי כיף וגיבוש

הפקת יום כיף וגיבוש לעובדים הוא המומחיות של חברת טרק ים אשר מחזיקה בכל הכלים, הציוד, המתקנים, ההבנה והניסיון כדי להרים יום מיוחד שמתאים במדויק לצרכים שלכם. פנו אלינו ונדאג להפקה שלמה העונה למטרות שאתם רוצים להשיג מיום הכיף.

מטרות שונות לימי כיף

כאשר מארגנים ימי כיף וגיבוש לעובדים יכולות להיות מספר מטרות המשולבות זו בזו. כך לדוגמא, ייתכן שהמטרה הראשית תהיה לחזק את הקשרים ואת שיתוף הפעולה בין עובדים למנהלים, בין צוותים, בין מחלקות וכדומה. מטרה מרכזית שנייה היא להעניק לעובדים יום של מנוחה ופינוק המאפשר להם להכיר זה את זה בסביבה שונה מהמוכר. עוד מטרה אפשרית היא לחזק כישורים ויכולות, למשל של צוותי מנהלים, של ראשי מחלקות ושל העובדים עצמם, בין אם מדובר ביכולות מנהיגות, הובלה, אינטליגנציה רגשית וכדומה. ולא פחות חשוב, המטרה היא להראות לעובדים שהחברה חושבת עליהם, מעריכה אותם ומשקיעה בהם, שכן עובד המבין זאת הוא גם עובד מרוצה ונאמן לחברה, אשר רוצה לתת בתמורה את מיטבו.

התאמה של היום למטרות שלכם

בין אם יש לכם מטרה מרכזית אחת עבור ימי כיף לעובדים ובין אם מדובר בכמה מטרות משולבות, אנו נדאג להתאים, לארגן, להפיק ולהפעיל את היום בדיוק לפי הדרישות. כמו כן, תוכלו להסתייע בצוות המקצועי שלנו שמחזיק בניסיון רב בנושא, על מנת להתייעץ אודות בחירת הפעילויות ושילובן לאורך היום. אנו יכולים להפיק ימי כיף וגיבוש במנעד רחב מאוד של אפשרויות. כך לדוגמא, אפשר להעביר יום כיף מלא על חוף ים מהיפים בישראל של שמורת אכזיב, כאשר אנו משלבים בין אטרקציות ופעילויות ימיות מסעירות, לבין פינוקים על החוף. כמו כן, ניתן לשלב ביום הזה סיורי קיאקים אל איי אכזיב, שייט מלהיב בסירות טורנדו מהירות, שנורקלינג ליד האיים, וגם טיולי ג'יפים, טרקטורונים, רייזרים, משימות ניווט, כתבי חידה, טיולי אופניים, ועוד היד נטויה.

להזמנת יום כיף וגיבוש לעובדים ולקבלת הכוונה וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם טרק ים אכזיב במייל info@trek-yam.co.il או בטלפון 04-9823671.

אטרקציות בצפון לקבוצות

החברה המובילה והמוערכת טרק ים אכזיב מציעה מבחר איכותי של אטרקציות בצפון לקבוצות. מדובר בפעילויות נפרדות או בימי כיף שלמים המתאימים למגוון סוגי קבוצות בכול קנה מידה, לרבות קבוצות של בני משפחה, חברים, ועדי עובדים, לימי כיף וגיבוש של ארגונים וחברות, לקבוצות בית ספר וקייטנות. האטרקציות מופעלות על ידי צוות מנוסה ואדיב,  וכוללות פעילויות ימיות ושטח מהנות ומאתגרות כגון שייט בסירות טורנדו, חתירת קיאקים וסאפ, טיולי ג'יפים ואופניים, סיורי שטח מודרכים, גלישות סנפלינג וימי אירוח.

אטרקציות בצפון

אם אתם מחפשים אטרקציות בצפון כדאי שתכירו את חברת טרק ים אכזיב המהווה מרכז לספורט ימי ותיירות, ומתמחה בהפקת וארגון מגוון פעילויות שטח ופעילויות ימיות מהנות ואיכותיות. אלו הם אטרקציות וטיולים בצפון שמתאימים למשפחות, זוגות, קבוצות חברים, ועדי עובדים, בתי ספר, קייטנות, חברות וארגונים עסקיים וציבוריים, וזאת עבור ימי כיף וגיבוש ולמעוניינים בנופש פעיל או בארגון והפקת אירועים.